تجربه خوب سفارش غذا از زودفود تا اسنپ‌فود

زودفود همانطور که همه می‌دانیم نام قدیمی اسنپ فود است، اما زودفود چطور اسنپ فود شد؟ سال 1388 بود که چند جوان خوش فکر و خلاق تصمیم گرفتند به کمک هم استارتاپ را در حوزه سفارش آنلاین راه بیندازد که سفارش و خرید غذا را برای مشتریان راحت کند. آن‌‌ها برای این کسب و کار که خیلی زود پا گرفت و بین مردم معروف شد نام زودفود را انتخاب کردند تا اولین سایت سفارش آنلاین غذای ایران باشد.
خلاقیت، نوآوری و سرعت حرکت تیم زودفود که بارزترین ویژگی این محصول هم بود، خیلی زود، زودفود را تبدیل به یک برند محبوب کرد. هنوز یکسال از راه اندازی زودفود نگذشته بود که رستوران‌‌های زیادی عضو این سامانه شده‌بودند و شهروندان تهرانی زودفود را به یکدیگر معرفی می‌کردند.

همین‌ها باعث شد تا تیم جوان زودفود در تصمیم خود برای ایجاد تحول عظیم در فضای کسب و کارهای آنلاین ایران مصمم‌تر شود و هر روز بیشتر از پیش به رشد و توسعه این محصول بیاندیشد. اما ایجاد تغییر و تحول احتیاج به همراهانی داشت که مانند تیم زودفود، بلند پرواز، خلاق و اهل تلاش و کوشش باشند. خب چه همراهی بهتر از اسنپ؟!
فرآیند ادغام این دو مجموعه خیلی زود و موفق پیش رفت و نتیجه‌ی آن تولد «اسنپ فود» بود، بزرگترین و موفق‌ترین اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا در ایران.
خوشبختانه این تغییر نام و چندبرابر شدن تیم، هیچ خللی در ویژگی‌های اصلی محصول اولیه به وجود نیاورد بلکه موجب تقویت ویژگی‌های مثبت پیشین شد. امید، پویایی و خلاقیتی که اولین نفرات مجموعه با خود به زودفود آورده بودند تا همین امروز در این تیم رشد کرده و بالیده است. همین موضوع باعث شد اسنپ فود در زمانی خیلی کوتاه خدماتش را به تمام استان‌‌های کشور گسترش دهد، تا امروز تعداد زیادی از سراسر ایران کاربر این اپلیکیشن باشند و اسنپ فود یکی از کسب و کارهای برتر ایران باشد.
به اینکه بیش از یک دهه در کنار شما بوده‌ایم افتخار می‌‌کنیم و از شما ممنونیم که از زودفود تا اسنپ فود همراه ما بوده‌اید.